IFeelWell - NEW LOOK

Jediným vaším jměním, které je stále s vámi je Vaše image – Váš osobní vzhled.

Stylistka, vizážistka, kadeřník to je jen základní výčet členů našeho týmu „IFW – NEW LOOK“, který Vám pomůže vylepšit Vaši image a styl!

Změníme Vaši image, vyladíme Váš osobní styl, vytvoříme nový šatník, naučíme Vás jak se oblékat, jak se líčit, jak se učesat, doprovodíme vás na nákupy.

Naší prioritou je osobní přístup a profesionalita - Váš osobní módní poradce, vám pomůže dosáhnout perfektní image. Vaše oblékání bude tak stylové a proměna image vás učiní sebevědomější. Kontaktujte nás a vybereme službu přímo pro vás.

Styl je vyjádření vaší osobnosti vzhledem … neponechejte nic náhodě a vylepšete či konečně najděte svůj osobitý styl, ve kterém se budete cítit jedinečně a staňte se úspěšnějšími!

Společnost I Feel Well s.r.o. v loňském roce úspěšně zahájila svoji činnost v oblasti služeb pro změnu životního stylu. Základním pilířem služeb je nabídka nutričně vyvážené ready-to-eat stravy (krabičková dieta), přičemž nabídka stravovacích programů „IFeelWell Dieta v pohodě“ patří v České republice ke špičce tohoto druhu stravování.

Chcete změnit Váš dosavadní životní styl? Máte za sebou první výsledky v oblasti redukce váhy? Nebo máte prostě jen chuť něco nového vyzkoušet, něco nového udělat pro svou image a pro styl, jímž se prezentujete navenek?

I Feel Well pro Vás připravila komplexní řadu služeb New Look, které Vám s pomocí odborníka umožní realizovat změny, které „budou vidět“.

Jaký styl je pro Vás nejvhodnější, jaké barvy nejlépe korespondují s Vaším typem, kde nejvýhodněji nakoupíte vkusné a módní oblečení, jaké líčení Vám doporučuje profesionál? Naše služby stylisty a vizážisty Vás příjemně překvapí, přičemž jsou určeny jak pro ženy, tak i pro muže.