Ladylab Fat Killer: Recenze

Hubnutí je občas celkem věda, takže není divu, že toužíme po něčem, co zlepší naše výsledky. V posledních několika letech se mezi širokou veřejností ujaly spalovače tuků, které nás dovedou posunout blíž k cílové rovince. V dnešní recenzi se mrkneme na to, jak funguje Ladylab Fat Killer.

Trávit spoustu hodin v posilovně není pro každého reálné. Zvlášť, pokud má náročné studium, nebo práci, která vyžaduje maximální nasazení. Jsme tedy rádi, když se do ní dostaneme alespoň občas.

To ale mnohdy nestačí k tomu, abychom ztratili co nejvíce tuku. Někoho frustrace dožene až k nějaké té extrémní dietě. (Například k tukožroutské, nebo smoothie.) Jiný zase začne probírat nabídky e-shopů se sportovními doplňky stravy a výživou a objedná si spalovač tuku.

Jelikož ženy mají trochu jiné potřeby než muži, podíváme se na Fat Killer od Ladylab.

Ladylab Fat Killer na hubnutí

fat killer

Ladylab Fat Killer je spalovač tuku pro ženy, který pomáhá zvýšit efektivitu snižování váhy. (Aby to šlo rychleji, obsahuje více složek, které s tím mají za cíl pomoci.) Funguje to tak, že spalovač urychluje přeměnu tuků na energii. Takže by ženy teoreticky mohly začít spalovat za kratší dobu od počátku cvičení. (Vzhledem k jejich drobnější konstituci a většímu podílu tělesného tuku musí cvičit o něco déle než pánové. A ani tak ne vždy dosáhnou srovnatelných výsledků.)

Jak správně používat spalovače tuků

Užívání Fat Killer spalovače je velmi jednoduché. V případě, že si na den plánujete cvičení, vezměte si jednu tobolku čtvrt hodiny před výkonem. V překladu to znamená, že tak lze učinit v šatnách před zahájením lekce, nebo těsně před odchodem z domu do tělocvičny, nebo posilovny. V den, kdy necvičíte si vezmete 1 tobolku ráno po jídle.

Složení

20181008011809 cats

Nyní se společně mrkneme na to, co Fat Killer obsahuje. To nám pomůže pochopit, na jakém principu funguje.

Najdeme v něm:

 • Extrakt z guarany
 • Kofein
 • Extrakt ze zeleného čaje
 • L-Carnitin
 • Extrakt černého pepře
 • Synefrin
 • Chrom

Vzhledem k tomu, že Ladylab Fat Killer obsahuje hodně kofeinu, není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a pro kardiaky. Užívat by ho neměly ani těhotné a kojící ženy a děti do 18 let. 

Účinky

Z výše popsaného složení je jisté, že má Fat Killer stimulační schopnosti. Díky němu budete schopné podat zvýšený fyzický výkon. Což prospívá vyššímu energetickému výdeji. A to vede k rychlejšímu odbourání tuku.

Hodnocení uživatelek

pexels nathan cowley 1300526 scaled

Ženy, které se rozhodly Ladylab Fat Killer vyzkoušet rády sdílejí své zkušenosti. Proto se podíváme na to, co o něm říkají.

Z reakcí lze vyčíst, že:

 • Funguje
 • Se po něm lépe zapotí
 • Jde podle nich o nejlepší spalovač tuku
 • Nedráždí žaludek
 • Dodává spoustu energie

Některé uživatelky však uvádějí, že nezaznamenaly žádný extra účinek. Jiné ho zase nemohou užívat ze zdravotních důvodů. Proto je určitě vhodné se o jeho nákupu nejprve poradit s vaším ošetřujícím lékařem, který zná váš současný zdravotní stav a rodinnou anamnézu.

Napsat komentář