SlimJOY recenze: Jaké jsou zkušenosti s hubnutím?

Přemýšlíte o tom, že by bylo fajn před létem trochu vyladit formu, ale nechcete se trápit dlouhodobými dietami? V tom případě vám možná padne do oka některý z krátkodobých hubnoucích programů, mezi které patří třeba SlimJOY. Opravdu vám ale může nabídnout dobré výsledky?

Pokud už vás nebaví zelená káva, která má divnou barvu a obsahuje kofein, kvůli kterému nemůžete spát, případně jste už vyzkoušeli nějakou radikální dietu, v průběhu které vám chyběla energie a neustále vám kručelo v žaludku, celkem chápeme, že nemáte vůči dalším přípravků na hubnutí důvěru.

Tip: Přečtete si recenzi na přípravek Garsin

Možná to ale není opodstatněné. V současné době je hodně populární například KetoMix dieta, která vám pomůže zhubnout bez hladovění a bez nežádoucí ztráty aktivní svalové hmoty. Na trhu ale existuje hubnoucích programů mnohem víc, jen se o nich až tak často nemluví. Jedním z nich je SlimJOY, který nabízí i široké spektrum výhodnějších velikostí balení.

Opravdu má ale smysl ho zkoušet?

O SlimJOY

stažený soubor

Za značkou SlimJOY stojí slovinská společnost Sensilab, která se primárně orientuje na výrobu doplňků stravy. (Ne náhodou nějaké objevíte i na úvodní stránce SlimJOY.) Primárním cílem SlimJOY je nabídka kvalitních výrobků, které obsahují ověřené látky na podporu hubnutí a celkového zdraví organismu.

Co je v nabídce?

Nabídka přípravků SlimJOY je poměrně dost pestrá. Kromě spalovačů tuku tu seženete i blokátory tuku, doplňky stravy, které vám mohou pomoci s omezením zadržování vody, přípravky pro detoxikaci organismu a podobně.

V neposlední řadě si můžete koupit i speciální čaje, doplňky stravy, jejichž složení by mělo přispět k normální hormonální rovnováze a speciální sady. (Například 30denní program FIT tělo, 15denní program EXTRÉMNÍ spalování kalorií a podobně.)

Mezi nejoblíbenější produkty od SlimJOY pak patří sada pro nastartování hubnutí na 90 dní, NightBurn XXL a podobně.

remove g3c83a8e25 1920

Kolik to stojí?

Cena výrobků SlimJOY se pohybuje v závislosti na tom, pro jakou konkrétní věc se rozhodnete a jaká je velikost balení. Například 10 sáčků NightBurn vás bez slevy vyjde na 699,-. FatBurn XXL s obsahem 10 sáčků vychází bez slevy na 639,-. 30 kapslí Liver Detox je za 729,-.

Zrovna co se týče posledního zmíněného, jeho cena se nám zdá být poněkud vyšší. Detoxikační čaje a doplňky stravy s obsahem ostropestřce mariánského vás v lékárně nebo v normálním obchodě často vyjdou podstatně levněji. Před nákupem bychom si tedy na vašem místě udělali průzkum, zda se vám investice do konkrétního přípravku SlimJOY opravdu vyplatí. (A zda se to samé nedá někde sehnat za zlomek ceny.)

Tip: Už jste četli recenzi na HarmoLine?

Zkušenosti zákaznic

pros ga513a57ea 1920

Zkušenosti zákaznic s hubnoucími přípravky SlimJOY jsou dost roztříštěné, proto se při jejich sbírání uchylujeme do nejrůznějších internetových diskuzí, ve kterých si ženy sdělují zkušenosti a rady všeho druhu. (U nich navíc existuje poměrně velká jistota, že nejsou ovlivněny marketingovým týmem značky.)

Ženy, které SlimJOY vyzkoušely o něm říkají, že:

  • Jim tyto výrobky po chuťové stránce vyhovují
  • Nezaznamenaly ztrátu hmotnosti
  • Jim vadí, že výrobky nemají český návod
  • Některým se špatně otevíral sáček
  • Jim vyhovuje jednoduchý způsob přípravy

Některé ženy také uvádí, že jim po některých výrobcích bylo špatně, proto se je rozhodly přestat používat. (Což se ale může v některých případech stát, například i u doplňků stravy.) 

Mnoho žen každopádně uvádí, že SlimJOY úplně nesplnil jejich očekávání, takže by si výrobky od této značky už nejspíš nekoupily.

 

 

Jaké zkušenosti se SlimJOY máte vy?

Napsat komentář