Ketomix (recenze): Jak funguje, jídelníček a zkušenosti

Přemýšlíte o tom, že byste chtěli vyzkoušet speciálně navržený dietní program, který vám pomůže zhubnout? Pokud pokukujete po proteinové dietě, možná by vám mohla vyhovovat bílkovinová dieta Ketomix. Co byste o ní měli vědět?

Diety nemá skoro nikdo rád. většinou je máme spojené s hladověním, odříkáním a selháním. (Vůbec nemluvíme o tom, že po nich mnohdy přichází na řadu jojo efekt a celá plejáda zdravotních problémů. Třeba těch se žlučníkem, který nemá radikální diety ani trochu rád.)

Někdo investuje své těžce vydělané finance do výživového specialisty. (Což chválíme.) A pak jsou tu lidé, kteří se rozhodnou zkusit proteinovou dietu. Jelikož některé diety nabízejí již hotové programy na několik týdnů, v podstatě se nemusíte krom rychlé přípravy jídla vůbec o nic starat.

Vyplatí se zkusit program proteinové diety Ketomix?

Co je Ketomix?

Ketomix recenze

Ketomix je čeká proteinová dieta, která má za cíl pomáhat lidem s hubnutím. Mezi hlavní principy Ketomix ale patří i úspora dnes tolik drahocenného času. (Z toho důvodu je spousta jídel této diety v prášku.)

Tato dieta funguje tak, že dietář do svého jídelníčku zařadí větší množství proteinů. Co se týče sacharidů, těch je v této dietě naprosté minimum. Díky této změně může vaše tělo sáhnout do svých tukových zásob, které využije jako zdroj energie pro své normální fungování.

Garantkou diety Ketomix je paní Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová.

Nabídka

Ketomix recenze a zkušenosti

K dietě Ketomix můžete přistoupit několika způsoby. Jelikož na oficiálních stránkách objevíte e-shop, můžete si koupit výrobky Ketomix podle toho, jaké jsou vaše preference a záměry. (Například chcete nahradit pár svačin v týdnu proteinovým nápojem, nebo chcete mít doma několik proteinových polévek.) Zbytek jídelníčku pak můžete mít normální.

Také ale můžete vyzkoušet speciální keto plány, které jsou navržené podle toho, jak velkého množství tuku se potřebujete zbavit.

Vybrat si lze z plánu pro:

 • Lehkou nadváhu
 • Střední nadváhu
 • Vyšší nadváhu
 • Velmi vysokou nadváhu

Tyto dietní plány se liší například délkou trvání programu. Speciální jídelníček můžete dodržovat 2-3 týdny. Sami si tedy vyberete, co vám vyhovuje nejvíc.

Kladně hodnotíme i to, že na webu Ketomix nalézáme jídla pro 3. fázi diety, kdy lidé striktně nedodržují dřívější program, ale nemusí vědět, jak se stravovat tak, aby jim nový výsledek co nejdéle vydržel.

Zkušenosti zákazníků

Ketomix recenze - zkušenosti zákazníků

Z naprosto pochopitelných důvodů nebudeme řešit recenze jednotlivých produktů, ale podíváme se na to, co lidé říkají na speciální program ketonové diety, jejíž délka je celé 4 týdny.

Uživatelé, kteří tento program vyzkoušeli, říkají, že:

 • Program má velký rozsah jídel
 • Jídla se snadno připravují
 • Některé výrobky dělají po přípravě hrudky
 • Po několika týdnech jim už toto jídlo nechutnalo
 • Výrobky mají dobrou chuť
 • To funguje
 • Program je za přijatelnou cenu
 • Si nelze vybrat předem svoje příchutě

Většina zákazníků byla s tímto programem spokojená. Z toho důvodu by ho doporučili i ostatním. Pár stížností se našlo, ale spíš se jednalo o to, že nápoje a některé další výrobky dělají hrudky (s čímž pomůže například shaker) a že po několika týdnech začíná být jídlo poněkud jednotvárné.

Pokud tedy chcete zkusit něco nového, neexistuje důvod, proč keto dietu od Ketomix nezkusit.

Máte s dietou od Ketomix nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Zdroje informací

https://proteinove-diety.heureka.cz/ketomix-ketonova-dieta-na-4-tydny-140-porci-5-510-g – KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (česky)

Napsat komentář