Diapil recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků? Naše hodnocení

Zajímá vás optimální hladina cukru v krvi, ale zatím nemáte tušení, jak jí dosáhnout? Jednoznačně dobrým krokem pro vás bude speciální diabetická dieta v kombinaci s cvičením a ztrátou přebytečných kil. Svou snahu o korekci však můžete dále podpořit i užíváním volně prodejného doplňku stravy Diapil. Víte, co vám může nabídnout?

Chuť na sladké není nepřítelem jen těch z nás, kteří se snaží dlouhodobě udržet normální tělesnou hmotnost. Ale i těch, kteří mají prediabetes a každý koláček nebo čokoládový pamlsek může způsobit nebezpečné zvýšení hladiny glukózy v krvi. Jenže, kdo má takovému lákadlu odolat?

Aby to pro vás bylo o něco snazší, na pomoc si můžete pozvat český doplněk stravy Diapil, v jehož složení jsou nejen látky, které podporují normální hladinu krevního cukru, čímž může podpořit výsledky zdravější životosprávy, ale také omezují chuť na sladké.

Co je Diapil?

co je diapil

Diapil je český doplněk stravy, po kterém mohou sáhnout lidé s prediabetem. A případně i ti, kteří mají od lékaře diagnostikováno diabetes, na jehož management jim doporučil celkovou změnu životního stylu. (Pokud už vám předepsal léky, je lepší jeho nasazení s ním nejprve konzultovat, aby nedošlo k přílišnému snížení glukózy.)

Jak už také bylo řečeno, v jeho složení najdeme látky přírodního původu, které mohou mít podpůrný vliv na omezení chuti na sladké. Právě to může usnadnit ztrátu přebytečných kil a odolávání zakázaným lákadlům.

Jaké má složení?

Diapil krabička

Jedním z největších kladů doplňků stravy Diapil je složení, které obsahuje 8 účinných látek. Vzhledem k tomu, že už jsme nějaké doplňky ze stejné kategorie už někdy viděli, a vzhledem k tomu, že víme, že obvykle obsahují 1-3, pak nám toho může Diapil opravdu dost nabídnout.

Vedle sebe v něm najdeme:

 • Berberine
 • Gymnemu sylvestre
 • Skořici cejlonskou
 • Kyselinu alfa-lipoovou
 • Vitamín D3
 • Chrom
 • Niacin
 • Magnesium

Magnesium je například důležité pro normální metabolické procesy. Niacin zase udržuje normální energetický metabolismus. Chrom zase podporuje normální hladinu glukózy. Diabetici jistě budou znát i skořici cejlonskou, která může podpořit citlivost těla na inzulin.

Kolik stojí balení a je možný výhodnější nákup?

Ano, na oficiálních stránkách Diapil je možné objednat jak jedno balení výrobku, ve kterém je 60 kapslí za 379,-, tak i výhodnější (větší) balení, na kterých je možné díky množstevní slevě a dopravě zdarma něco ušetřit. Podle toho se pak samozřejmě odvíjí i cena za jednu denní dávku.

V případě, že si koupíte balení na měsíc, denní dávka vychází na 12,63 korun. Stejná cena je pak i u dvou balení, s tím rozdílem, že doprava přes Balíkovnu je pro zákazníky zdarma. O něco zajímavější to pak začíná být u nákupu tří a více balení. U tří je denní dávka za 11,10 korun + získáte dopravu zdarma. U balení na půl roku je pak cena denní dávky 10,50 korun a doprava je taktéž zdarma. Celkem tedy s touto možností ušetříte 449,-.

Kde se dá koupit?

Doplněk stravy Diapil koupíte na oficiálních stránkách. Vzhledem k tomu, že obchod funguje online, můžete dokončit objednávku kdykoli a odkudkoli.

Zkušenosti zákazníků

diapil zkušenosti

Nyní se mrkneme na to, co o užívání tohoto doplňku říkali zákazníci. Byli s ním spokojení? A investovali by do něj své peníze znovu?

Když se podíváme na zkušenosti uživatelů, zjistíme, že nejčastěji zmiňují, že:

 • Některým užívání Diapilu schvaluje i lékař
 • I přes počáteční skeptičnost s ním mají dobrou zkušenost
 • Díky pozitivní zkušenosti tento doplněk doporučují dál
 • Měření u lékaře skutečně potvrdilo snížení krevního cukru

Pokud tedy váháte, Diapil rozhodně stojí za to alespoň jednou vyzkoušet.

Myslete ale na to, že aby bylo vaše úsilí opravdu efektivní, neobejde se to bez dodržování dalších zásad zdravého životního stylu. Nezanedbávejte tedy kontroly u lékaře, zdravý jídelníček a pohyb.

Také vás doplněk stravy Diapil pozitivně překvapil?

Napsat komentář