Burnbooster: Pomůže vám zhubnout, nebo je to jen další podvod?

Spalování tuků je často pomalá dřina, do které se nikomu moc nechce. A to vědí i podvodníci, kteří si dobře uvědomují, že ze zoufalých lidí dovedou vykřesat pořádný balík peněz. Někdy jsou ale pochybné nabídky tak sofistikované, že může být těžké rozeznat, zda je vše v pořádku, nebo nikoliv. Proto se dnes mrkneme, co přesně je Burnbooster a zda se vyplatí ho vůbec zkoušet.

Stalo se vám už v minulosti, že jste se dívali na nějakou nabídku, která se vám zdála být na první pohled zvláštní? A to i přesto, že nic viditelného nenasvědčovalo tomu, že s ní není něco v pořádku? Asi tak nějak bychom mohli klasifikovat naše pocity, když se díváme na doplněk stravy na podporu hubnutí, který si říká Burnbooster.

Možná této nedůvěře nahrává ve zvýšené míře skutečnost, že jej nemůžeme najít v žádných seriózních obchodech se sportovní a zdravou výživou, zvláštně vypadající URL nákupní stránky a zmínky o produktu na pofidérních webech, ve které nemáme příliš velkou důvěru.

Tak už nebudeme dál kroužit kolem horké kaše a půjdeme se na to, co to ten Burnbooster vlastně je, společně podívat.

O Burnbooster

Burnbooster jsou vlastními slovy inovativní tobolky, které (prý) dokážou pomoci s hubnutím přebytečných kilogramů jednou provždy. Poněkud zvláštně se nás prodejce snaží nalákat na to, že díky vysněné postavě se nám podaří upoutat pozornost toho, kdo se nám líbí. (Kéž by stačilo ke šťastnému a funkčnímu vztahu jenom tohle.)

Burnbooster má zrychlit metabolismus a usnadnit hubnutí přebytečné tukové tkáně. Také by po něm měli mít lidé víc energie a neměli by mít takovou chuť k jídlu.

Jde o způsob, jak zhubnout břicho?

Screenshot 2024 03 08 13.10.02

Pokud bychom měli brát v úvahu, že má Burnbooster obsahovat kanpsacin, velkou šanci bychom tomu hubnutí nedávali, protože nic takového snad ani neexistuje. Pokud by šlo ale o kapsaicin, který se nachází v pálivých papričkách, a který se pravidelně přidává jako složka do spalovačů tuků, nějakou šanci byste už mít mohli.

Co nám navíc úplně nesedí je prohlášení na jednom ze snímků obrazovky, kde se zcela jasně píše, že nyní je Burnbooster dostupný i bez lékařského předpisu.

burnbooster

A tady na to tedy POZOR.

Burnbooster není léčivý přípravek. Neprodává se v lékárně a neobsahuje léčivé látky. Neexistuje tedy žádný racionální důvod, proč by měl být kdy k dostání na lékařský předpis. Jde pouze o doplněk stravy na podporu spalování tuků a tento typ výrobku je běžně k dostání ve volném prodeji.

A to je jedna z věcí, která může případné váhající snadno nasměrovat k závěru, že za Burnboosterem se s největší pravděpodobností skrývá někdo, kdo používá nekalé obchodní praktiky a vyvolává v případných kupujících dojem, že jde ve skutečnosti o léčivý přípravek. (Což je nelegální.)

Zcela přes čáru je i “magická” tabulka, ve které se nás snaží ti stejní lidé přesvědčit, že cvičení nepřispívá k podpoře normální hladiny cholesterolu a k detoxikaci těla. Což je opět obří nesmysl a nepravda. Navíc to zavání tvrzením, že při užívání Burnboosteru není třeba dodržovat zásady zdravého životního stylu. (Což je opět nelegální. U doplňku stravy se musí vždy uvádět, že není náhradou zdravého životního stylu.)

burnbooster

Tohle je další problém

Abychom si ověřili, že nějaká paní Kostková z Prahy, která nám doporučuje Burnbooster vyzkoušet, skutečně existuje, projeli jsme si přiloženou fotografii v nástroji Google Lens, který dovede velmi snadno objasnit, kde jinde se obrázek na internetu ještě nachází.

Vůbec nás nepřekvapilo, že tu stejnou fotografii se nám podařilo najít na webu, který nabízí účetní služby. Podle očekávání jde tedy o obrázek z fotobanky. A to je další důvod, proč se Burnboosteru raději vyhnout.

Screenshot 2024 03 08 13.17.33

 

Screenshot 2024 03 08 13.17.06

Co na něj říkají recenze?

Vůbec nás nepřekvapuje ani fakt, že na Burnbooster nelze najít žádné relevantní uživatelské recenze. Jedinou šanci na střípek pravdy v tuto chvíli představuje pouze polské Allegro, kde někteří zákazníci udělili i jiný než plný počet hvězdiček.

Screenshot 2024 03 08 13.21.23

Někteří lidé uvádí, že naopak mají chuť jíst a nabírají kila. Další uvádí, že produkt v jejich očích vůbec nesplnil svou funkci. Dále vidíme, že podle mnohých nemá Burnbooster žádný efekt a podle jejich názoru jde o vyhazování peněz.

To ale neznamená, že spalovač tuků, pokud si vyberete správně, nemůže hubnutí v nějakém směru podpořit. Spolu s dietou a cvičením můžete vyzkoušet třeba osvědčený spalovač HarmoLine.

Burnbooster ale na základě zjištěných informací raději vynechte.

Napsat komentář