DIAMizin Gurmar recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

Chcete zhubnout, ale máte pocit, že kombinace cvičení a zdravého jídelníčku nezabírá? V tom případě možná sáhnete po nějakém doplňku stravy na podporu hubnutí. Mezi ty často skloňované patří DIAMizin Gurmar. Vyplatí se ho vyzkoušet?

Opakujeme to stále dokola, a ani dnešek nebude v této věci výjimkou. Hubnutí je zdlouhavý a poměrně náročný proces, který může zabrat opravdu dost času. V jeho průběhu musíme navíc neustále přemýšlet o tom, co máme sami se sebou dělat, protože to, co fungovalo před pěti měsíci už s novou váhou fungovat nemusí. (Asi není potřeba říkat, že novou váhou myslíme tu, kdy ještě potřebujete něco shodit dolů.)

To je pro mnohé snaživce velice frustrující, protože mají pocit, že jejich snaha selhala na plné čáře, a že jejich tělo pracuje proti nim. Proto se v zoufalství obracejí na nejrůznější doplňky stravy, které jim mají pomoci jejich úsilí trochu usnadnit.

Co přesně můžete očekávat od užívání doplňku stravy DIAMizin Gurmar?

Co je DIAMizin Gurmar?

4ca6bcf207a2f04780707203eefefdca

DIAMizin Gurmar je doplněk stravy od Simply You Pharmaceuticals a. s., který má podporovat normální hladinu krevního cukru. Také má přispívat k podpoře hubnutí. Podle dalších informací by měl také zmírňovat příjemnost sladké chuti v ústech.

Složení

Hlavní látkou DIAMizin Gurmar je výtažek z byliny, které se říká Gymnema sylvestre (v češtině Gymnéma lesní). Pochází z Indie a poměrně běžně se používá v ajurvédě. Mezi její hlavní účinky patří podpora normální hladiny cukru v krvi a omezení chutí na sladké.

DIAPIL – Alternativní složení

Alternativní složení na podporu normální hladiny cukru v krvi Diapil krabička

Složení DIAMizin Gurmar vám nesedlo? Můžete vyzkoušet alternativní doplněk stravy Diapil pro optimální hladinu cukru.

 • Obsahuje více účinných látek pro optimální hladinu cukru než DIAMIZin Gurmar
 • Omezení chuti na sladké
 • Vhodné pro dlouhodobé užívání
 • Výborné zkušenosti zákazníků, které jsme ověřili v naší recenzi

Když jsme si o této rostlině našli trochu více informací, opravdu může na člověka působit tak, že při konzumaci potravin a nápojů bohatých na cukry může způsobovat to, že sladkou chuť vnímá jako méně příjemnou. (Což je při hubnutí poměrně zásadní.) Nemusíte se ale ničeho bát, v podstatě jde jen o blokaci sladkých receptorů na jazyku.

Dále tato rostlina dokáže:

 • Zlepšovat hladinu cholesterolu
 • Podporovat hubnutí
 • Zmírňovat záněty v těle

Jak tedy můžete vidět, může vám nabídnout opravdu zajímavé účinky.

Dávkování

pexels pavel danilyuk 6996098 scaled

Aby doplněk stravy DIAMizin Gurmar fungoval, doporučuje se užívat jednu kapsli jednou až třikrát denně. Kapsle se vždy bere po jídle. Tento výrobek také není vhodný pro lidi mladší 20 let, těhotné a kojící ženy.

Cena

DIAMizin Gurmar obvykle stojí okolo 300 korun za 50 kapslí. (V závislosti na velikosti dávkování vám tedy může vydržet 50, 25 nebo 16 dní.)

Zkušenosti zákazníků

pexels polina tankilevitch 5469028 scaled

I když na vás možná popis tohoto doplňku stravy nepůsobí úplně důvěryhodně, pravdou je, že na srovnávačích zboží získal poměrně vysoké hodnocení. Což znamená, že drtivá většina uživatelů s ním byla spokojena.

Lidé o něm nejčastěji říkají, že:

 • Jim pomáhá
 • Ho kupují pravidelně
 • Skutečně zmírňuje chuť na sladké
 • Mají stabilnější hladinu cukru v krvi

Někteří lidé dokonce uvádí, že jim tento doplněk stravy pomohl zlepšit naměřenou hladinu cukru v krvi při preventivních prohlídkách. (Pravděpodobně měli prediabetes.) Další to samé uvádí u naměřené hladiny cukru v moči. 

Jelikož ale DIAMizin Gurmar není lék, ale jen doplněk stravy, určitě je vhodné se o jeho užívání nejprve poradit s ošetřujícím lékařem. V opačném případě byste si totiž mohli ublížit. V neposlední řadě, kvůli jeho užívání také nevysazujte naordinovanou léčbu cukrovky.

 

 

Máte s doplňkem stravy DIAMizin Gurmar nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář