HarmoLine recenze: Fungují tyto prášky na hubnutí?

O spalovačích tuků a o dalších doplňcích stravy na podporu hubnutí tu byla už několikrát řeč. A jelikož se zabýváme i těmi, které zatím možná ještě neznáte, v tomto článku si představíme prášky na hubnutí HarmoLine. Víte, co přesně můžete od jejich užívání čekat? A lze si koupit jen jeden přípravek, nebo jich má tato značka k dispozici víc?

harmoline recenze

Přečtěte si: Víte, jak fungují prášky na hubnutí?

Doplňky stravy na hubnutí a spalování tuku jsou v posledních letech velkým tématem. Zatímco v minulosti byly hodně žádané především ochucené koktejly proti hladu, dnes jsou čím dál poptávanější kvalitní doplňky stravy s přírodními ingrediencemi, které dovedou podpořit metabolismus a sportovní výkon. Případně také mohou omezit vstřebávání sacharidů a tuků ze stravy, čímž mohou přispět ke snížení každodenního kalorického příjmu. Jde tedy o schůdnou cestu, jak zhubnout.

Nakupujte bezpečně: Harmoline nebo jakékoliv jiné prášky na hubnutí doporučujeme kupovat pouze v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Harmoline.cz

Už ale nebudeme déle chodit kolem horké kaše a podíváme se na specifika doplňků stravy HarmoLine.

Co je HarmoLine?

Harmoline logo

 ✅ HarmoLine je značka doplňků stravy na podporu hubnutí a zdravého životního stylu . V portfoliu má hned tři výrobky, které vám mohou ulehčit cestu za vaší vysněnou postavou.

Patří mezi ně:

  • Carb Blocker
  • Fat Blocker
  • Slim & Fit

Jak už název všech těchto doplňků stravy napovídá, každý z nich je dobrý na něco trochu jiného. (Což už jsme zároveň mírně nakousli v úvodu tohoto článku.) Carb Blocker dovede blokovat rychlé kalorie z pečiva a cukrů. Fat Blocker zase nabízí blokaci trávení tuků z potravin. Fit & Slim podporuje spalování kalorií v průběhu celého dne. Dlouhodobé užívání těchto doplňků stravy může  snížit denní kalorický příjem až o 20 %. 

Tip redakce – Harmoline Fat Blockerfat digestion blocker 2

? Blokátor tuků

✅ blokuje trávení tuků z potravin
✅ snižuje kalorický příjem až o 20 %
✅ látky přírodního původu
✅ hubnutí bez diety

 

 

Složení HarmoLine

Zní to fantasticky, takže je pochopitelné, že vás zajímá, co konkrétního se skrývá uvnitř. Tato informace je zároveň cenná z důvodu toho, že si dovedeme udělat mnohem lepší představu o tom, jestli nám přípravek může skutečně nabídnout to, co nám slibuje.

Carb Blocker

harmoline carb blocker o
Carb Blocker

✅ Carb Blocker obsahuje látky přírodního původu. Patří mezi ně inulin (což je vláknina), vitamín C, fazol obecný, guarana a chrom. Vzhledem k tomu, že inulin je často součástí čekankového slazení a podporuje sytost, normální stav střevní mikroflóry a trávení, určitě není na škodu tento doplněk stravy vyzkoušet.

Kompletní složení Carb Blocker

Účinná látka v denní dávce (4 tobolky)
Inulin 1 008 mg
Vitamin C 640 mg, 800 % RHP
Fazol obecný 250 mg
Guarana 88 mg
Chrom 15 µg, 37 % RHP
RHP – Referenční hodnota příjmu

Fat Blocker

fat digestion blocker 2
Fat Blocker

Dalším pánem na holení je ✅ Fat Blocker, jehož složení je o něco kratší, protože obsahuje jen vitamín C a chitosan. Na druhou stranu, chitosan je v poslední době velmi oblíbený, protože podporuje normální metabolismus tuků v organismu. Z toho důvodu se s ním čím dál tím častěji setkáváme například i v přírodních spalovačích tuků.

Kompletní složení Fat Blocker

Účinná látka v denní dávce (3 tobolky)
Chitosan 750 mg
Vitamin C 150 mg, 187,5 % RHP
RHP – Referenční hodnota příjmu

Sim & Fit

harmoline slim fit o 2
Slim & Fit

Doplněk stravy ✅ Slim & Fit je pak vhodným řešením pro lidi, kteří mají zájem získat od každého trochu. Obsahuje látky, které po celý den podporují rychlost metabolismu, takže se zefektivní vaše pohybová aktivita a budete spalovat tuky i ve chvíli, kdy jste v klidu. Ve složení HarmoLine Sim & Fit pak najdeme garcinii kambodžskou, L-karnitin, kofein, hořký pomeranč a černý pepř, což jsou ingredience, které se standardně přidávají do spalovačů.

Kompletní složení Slim & Fit

Účinná látka v denní dávce (3 tobolky)
Garcinie kambodžská 660 mg
L- karnitin 450 mg
Kofein 240 mg
Pomerančovník hořký 30 mg
Černý pepř 15 mg

Výhodný nákup

Doplněk stravy ✅ HarmoLine lze koupit v cenově výhodnějších balení. (Pro představu, jedno balení HarmoLine Slim & Fit vychází na 735,-, při objednávce dvou a více však jedno balení vyjde na 490,-.) Zároveň můžete mít při větší objednávce dopravu zdarma, což se vyplatí. V neposlední řadě lze také sehnat mix doplňků stravy na hubnutí, takže koupíte všechny výše uvedené přípravky v jedné objednávce.

Jaké má hodnocení?

Hodnocení ✅ HarmoLine je pozitivní, a to jak to, které se týká e-shopu, tak to, které se zaměřuje na samotné produkty.  Nakupující často uvádějí, že si doplňky stravy HarmoLine kupují opakovaně . Také se některým povedlo v rozumném časovém horizontu, který je důležitý pro zdravé hubnutí, shodit problematická přebytečná kila. V neposlední řadě po těchto přípravcích sahají i sportovci, kteří v mnoha případech vyzdvihují zlepšení sportovního výkonu a jeho výsledků.

Zákazníci, kteří byli s doplňky stravy Harmoline spokojeni, nejčastěji zmiňují, že: 

Výhody
  • Tabletky jsou malé a dobře se polykají
  • Jsou spokojeni s cenou
  • Účinky jsou viditelné po několika týdnech
  • Všechny přípravky jsou opravdu účinné
  • Po užívání měli menší chuť k jídlu

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
  • Pro lepší účinnost je dobré sportovat
  • Jsou pro ně drahé

Zkušenosti zákazníků na internetu

harmoline zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
harmoline diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
harmoline fat blocker recenze
Zdroj: PerfektniPostava.cz

 

 

Také máte s HarmoLine dobré zkušenosti?

Napsat komentář