Forfemina na odvodnění těla [recenze]: Skutečně vás odvodní?

Možná to, co vám přidává kila na váze, není tuk, ale nadměrné množství zadržované vody. Tímto problémem trpí velké množství (nejen) zralých žen, takže můžete vyzkoušet některý z doplňků stravy, který ji může pomoci odvést z těla pryč. Bude pro vás správnou volbou Forfemina Slim?

forfemina slim na odvodnění těla

Prášky na hubnutí jsou v poslední době velkým hitem. Všechny ale nejsou stejné, protože v těle dovedou ovlivnit několik klíčových procesů. Zatímco některé dovedou podpořit spalování tuků a sportovní výkon (například HarmoLine), další dovedou omezit chuť k jídlu a na sladké (DIAMizin Gurmar) či dovedou podpořit odvodnění organismu.

Přečtěte si: Kilostop Balance recenze

Do poslední zmíněné kategorie patří doplněk stravy Forfemina Slim, po kterém sahají ženy nehledě na aktuální věk.

Nakupujte bezpečně: Forfemina Slim nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Forfemina na Benu.cz

Jaké má Forfemina složení? A jak spolu funguje Forfemina a antikoncepce?

O Forfemina Slim

✅ Forfemina Slim je volně prodejný doplněk stravy pro ženy, které trápí nadměrné zadržování vody v těle. To se může projevit například otoky, nemožností sundat prstýnky, zvětšeným objemem břicha a podobně. Dokonce je docela dobře možné, že se během jeho používání zmírní vaše celulitida.  Obsahuje totiž látky přírodního původu, které podporují normální hospodaření těla s vodou.  Vzhledem k tomu, že jde o doplněk stravy, který neobsahuje třezalku tečkovanou, mohou po něm sáhnout i uživatelky antikoncepce.

Z bezpečnostních důvodů však není Forfemina vhodná během těhotenství a při kojení. Forfemina dále není vhodná pro ženy, které mají vysoký krevní tlak. Před a po jeho použití by se také neměla pít káva.

Tip redakce – Forfemina Slimforfemina na odvodnění recenze

? Na odvodnění těla a hubnutí

✅ obsahuje rostlinné extrakty, zinek a chróm
✅ podporuje vylučování vody z organizmu
✅ přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
✅ napomáhá normálnímu metabolismu tuků

Jaké je složení?

pexels sebastian sørensen 2853937

Ve ✅ Forfemina Slim najdeme látky, které podporují odvodnění organismu. Také ale obsahuje složky, které se spojují s podporou metabolismu a které čas od času nacházíme i ve spalovačích tuků.

V každé kapsli najdeme:

 • Extrakt z kopřivy
 • Extrakt z hořkého pomeranče
 • Extrakt z černého pepře
 • Zinek
 • Chróm

Kompletní složení

Aktivní látka v jedné kapsli
Extrakt z hořkého pomeranče 50 mg
Prášek z brusinek 40 mg
Extrakt z kopřivy 25 mg
Prášek z jablečného octa 25 mg
Zinek 6 mg
Extrakt z černého pepře 5 mg
Chrom 20 mcg

Tyto látky přispívají ke kontrole hmotnosti a k normálnímu metabolismu tuků. Další zase podporují vylučování přebytečné vody či podporují normální stav trávení.

Přečtěte si: Lipoxal recenze

Zkušenosti zákaznic

pexels pixabay 220213 scaled

Vzhledem k tomu, že snad všechny ženy by si přály být na počkání štíhlejší, podíváme se, jaké nejčastější zkušenosti objevíme v uživatelských recenzích tohoto výrobku. Jako již tradičně si vezmeme na pomoc srovnávače (Zboží a Heuréka), které jsou hotovou studnicí relevantních zkušeností skutečných lidí.

Když jsme se do nich důkladně začetli, zjistili jsme, že ženy nejčastěji zmiňují:

Výhody
 • Úlevu od nahromaděné vody
 • Poměrně rychlý nástup účinků (první změny některé ženy zaznamenaly již po prvním týdnu užívání)
 • Že jim vyhovuje jednoduchost používání
 • Že se jim líbí obsah účinných látek ve složení
 • Úlevu od večerních otoků nohou
 • Snížení chuti k jídlu
 • Snížení hmotnosti
 • Cenovou dostupnost výrobku

Ty nespokojené zmiňují, že:

Nevýhody
 • Vyšší cenu
 • Pomalý nástup účinků
 • Na ně vůbec nefungoval

Zkušenosti z internetu

forfemina odvodnění zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
forfemina diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
forfemina na odvodnění hodnocení
Zdroj: Zbozi.cz

Velké množství žen si pochvaluje, že ✅ Forfemina Slim funguje na bolavé a oteklé nohy, které pro ně do té doby představovaly pravidelný a velmi nepříjemný problém. Některé ženy také uvádí, že zaznamenaly úbytek hmotnosti.

V neposlední řadě, některé ženy říkají, že aby se účinek Forfemina Slim mohl projevit naplno, je důležité ho užívat pravidelně a delší dobu. Teprve pak lze dosáhnout nejlepších výsledků. Ignorovat by se však neměla ani zdravá životospráva, ve které by mělo být (v ideálním případě) méně sacharidů. Jejich příliš velké množství ve stravě totiž může podporovat nežádoucí zavodňování. (Pro představu, jeden gram sacharidů na sebe dokáže navázat až tři gramy vody.)

Alternativy Forfemina Slim

Přípravků na hubnutí je na trhu velké množství. Nemůžete se rozhodnout, který je ten pravý právě pro vás? Napsali jsme pro vás další recenze. Prášky na hubnutí HarmoLine, Lipoxal UltraFit, KILOSTOP BALANCE nebo Reduxil Duo.

 

Také máte s Forfemina Slim dobrou zkušenost?

Napsat komentář