Sirup Harmonelo Probio recenze: Pomohou vám jako všelék?

Probiotika jsou hodně důležitá pro podporu normálního stavu trávení. Ne vždy se nám je ale podaří doplnit do těla v takové míře, v jaké bychom to potřebovali. Platí ale, že čím dražší doplněk stravy si pořídíme, tím lépe? A bude pro vás mít přínos, když vyzkoušíte sirup Harmonelo Probio?

V posledních několika letech se s užíváním doplňků stravy od Harmonelo roztrhl pytel. Vzhledem k tomu, že mají všude pozitivní hodnocení, mnozí to berou jako hotovou věc a alespoň jedno balení si objednají domů. Jenže, zájemci mohou celkem záhy zjistit, že nejen doplněk stravy Harmonelo Probio, ale například i Harmonelo Colostrum či Harmonelo Bifi není tak snadno k sehnání, jak by se mohlo na první pohled zdát. (Při troše pátrání vidíme, že Harmonelo Probio, spolu s dalšími produkty této značky, má aktuálně v on-line nabídce lékárna AVE, ale jinak se budete muset orientovat spíš na hledání distributorů a na oficiální web, kde ale může být kamenem úrazu tvorba registrace a přihlášení.)

Přečtěte si: Tipy na nejlepší zdravé snídaně

Ceny Harmonelo také nepatří k těm úplně nejnižším, je tedy pochopitelné, že se mnozí potenciální uživatelé ptají, zda za ně dostanou opravdovou kvalitu.

O Harmonelo

Harmonelo je česká značka volně prodejných probiotických doplňků stravy, jejichž cílem je harmonizace fyzického zdraví, harmonizace duševního zdraví, harmonizace v oblasti prevence a harmonizace v oblasti finančního zdraví. Právě poslední zmíněná oblast je u doplňku stravy poměrně neobvyklá. (Kdo má zájem, může se stát distributorem, z čehož je trochu cítit duch MLM. O to víc, když v sekci “Úspěch” vidíme kluby milionářů a to, kdo má  od firmy jaké auto.)

V roce 2021 pak Harmonelo koupilo firmu MediPharmaVision. V současné době je sídlo firmy, vývoj i výroba v Brně. Zajímavostí je, že pokud si (citelně, v řádu tisíců) připlatíte, získáte možnost objednat si probiotika přímo na míru.

O Harmonelo Probio

1409

Harmonelo Probio je volně prodejný probiotický doplněk stravy, jehož složení má podporovat normální stav střevní mikroflóry a trávení. Ceny jsou vyšší, obvykle za jeden produkt zaplatíte kolem 1 250,-, takže tato značka není úplně dobře dostupná pro širokou veřejnost, která musí (zvlášť v poslední době) šetřit každou korunu.

Ve složení Harmonelo Probio se nachází 12 probiotických kmenů, což vyšší pořizovací cenu maličko ospravedlňuje. Z každé lahve pak má jít 1,- nadačnímu fondu HARMONELO HOPE (což se nám zdá při poměru k ceně trochu málo).

Mezi výhody tohoto produktu patří především:

  • Vysoká biologická dostupnost látek
  • Složení bez lepku a mléčných složek
  • Slazení rozpustnou vlákninou steviol
  • Podpora vyprazdňování
  • Inulin
  • Nízký glykemický index

Někteří lidé tvrdí, že jim tato probiotika pomohla s ekzémem, či s něčím vážnějším, v tomto ohledu však nemůžeme tato tvrzení potvrdit, protože výrobce nic takového v oficiálních materiálech neuvádí.

Jaké je dávkování?

Denně byste měli vypít 20 ml sirupu před jídlem. Kdo nemá zatím zkušenost s vlákninou a užívá více sirupů během dne, měl by si nastavit dávku tak, aby nepřekročila 1 odměrku za den. Kombinovat se pak smí maximálně 4 druhy Harmonelo sirupů.

Jak jsou spokojení zákazníci?

O Harmonelo a jeho výrobcích je možné pročíst sáhodlouhé diskuze a již zmíněná hodnocení. Bohužel se nám nepodařilo najít dostatek relevantních uživatelských recenzí na srovnávačích zboží, odkud běžně čerpáme informace. Musíme se tedy držet jiných zdrojů (recenze na Google firmách, hodnocení na FB stránce či diskuzí). Harmonelo většinou nemá negativní zkušenosti, pár lidí si stěžovalo hlavně na změnu cen individuálních probiotik na míru.

Dále se můžeme z výše uvedených zdrojů dozvědět, že lidé o své zkušenosti s Harmonelo říkají, že:

  • Jim tyto výrobky vyhovují
  • Mohou Harmonelo doporučit
  • Tyto doplňky stravy odebírají dlouhodobě
  • Se jim zdá, že se během užívání zlepšilo akné

Screenshot 2023 11 16 10.11.41

V diskuzi na eMimino pak jedna z přispívajících uvedla, že po vyzkoušení Harmonelo a dalších (srovnatelných) doplňků stravy z této kategorie nevidí žádný zásadnější rozdíl, leda v ceně. V diskuzi také uvedla, že bude výrobek ještě chvíli užívat, ale že není přesvědčená o tom, že by si něco objednala znovu.

Mnoho lidí je však s Harmonelo spokojeno, takže je na vás a na vašem uvážení, zda se mu rozhodnete dát šanci si vás získat.

 

Napsat komentář