ReduXin Forte RECENZE: Jak funguje při hubnutí? – zkušenosti

Přemýšlíte o tom, že byste chtěli při hubnutí vyzkoušet nějaký doplněk stravy, který vaše snahy o ztrátu váhy vhodně podpoří? Pokud ano, pravděpodobně jste už někde zaznamenali doplněk stravy ReduXin Forte, který mnoho lidí láká na líbivou reklamu. Má ale jeho použití smysl?

Hubnutí bohužel není lineární proces. I přes mnoho provedených změn a hodně oddřených hodin v posilovně, nemusíte v prvních fázích zaznamenat žádný velký úspěch. (Případně ho mít budete, ale hubnutí se po nějaké době zastaví a váha se nepohne ani o jedno deko dolů.)

Je proto pochopitelné, že řada lidí sahá i po něčem, co by jim za jiných okolností vůbec nepřišlo na mysl. Konkrétně hovoříme o doplňcích stravy na podporu hubnutí, které by jim měly pomoci s jejich akutními potížemi. (Co si totiž budeme povídat, pokud se váha přestane hýbat, pro mnohé je to velký důvod ke zlosti.)

Může vám s vaším hubnutím pomoci doplněk stravy ReduXin Forte? Na to se podíváme níže.

Co je ReduXin Forte?

ReduXin Forte je doplněk stravy na podporu hubnutí, za kterým stojí NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o. Zajímavostí je, že tento doplněk stravy skoro nikde nekoupíte, jediným místem, kde tak lze učinit, je oficiální web Reduxin. Hned po načtení stránky navíc vidíme, že na nás útočí zaváděcí akce 1 + 1 zdarma a akční cena objednávky. (Pro představu, v akci stojí tento doplněk stravy 998,-, v plné ceně pak 1 996,-.)

Složení

Ačkoliv jsme se o to opravdu snažili, nikde jsme neobjevili žádnou opravdu účinnou ingredienci, než glukomannan. Ten se na redukci váhy opravdu používá. Na druhou stranu, na takový zázrak, kterým by měl ReduXin Forte (i kvůli jeho vysoké ceně) být, se nám to jeví jako opravdu málo. (Níže v textu se dočítáme ještě něco o chromu a vitamínu B3 a B12, ale vzhledem k pofidérnímu webu a nedostatku informací z dalších zdrojů, si tuto informaci nedokážeme ověřit.)

Jen ze zvědavosti jsme se podívali na to, za kolik se doplňky stravy s touto složkou dají koupit na jiných místech. Náš rychlý průzkum vyjevil, že průměrná cena této látky se pohybuje okolo 250,-. Opravdu si tedy nemyslíme, že má nákup doplňku stravy ReduXin Forte velký význam.

Co byste měli vědět o NaturaMed Pharmaceuticals

NaturaMed Pharmaceuticals je výrobcem doplňku stravy na hubnutí ReduXin Forte

Už z výše uvedených informací je jasné, že asi něco není tak úplně v pořádku. A po důkladném prozkoumání internetu docházíme k závěru, že to tak asi s největší pravděpodobností bude. Kromě chybějících recenzí na nás útočí i řada anonymních recenzí, které vychvalují doplněk stravy ReduXin Forte až do nebe. Velkým varováním je i web VašeStížnosti.cz, který provozuje dTest. V současné době je zde na tuto společnost vedeno několik stížností, které se nejčastěji dotýkají neoprávněně účtovaných poplatků, neoprávněného vymáhání peněz, nedoručené zásilky, nereagování na odstoupení od smlouvy atd.

Z toho celkem jasně vyplývá, že nákup ReduXin Forte, ale i dalších výrobků od stejného distributora, mohou (a pravděpodobně i budou) doprovázet potíže.

Co si o tom myslíme?

Vzhledem k nulové možnosti ověřit si účinky doplňku stravy ReduXin Forte v nezávislých uživatelských recenzích jsme se rozhodli, že tentokrát o nich nebudeme vůbec mluvit. Místo toho se zaměříme na pár znaků, které by vám měly pomoci najít vhodného dodavatele/výrobce doplňků stravy na podporu ztráty hmotnosti.

Vždy se orientujte podle:

  • Ceny (pokud se vám zdá být cena přípravku podezřelá, podívejte se, za kolik se prodávají stejné látky někde jinde, to vám umožní udělat si poměrně dobrou představu o tom, kolik budete ve srovnání s jinými doplňky stravy přeplácet)
  • Toho, kde všude jde doplněk stravy koupit
  • Toho, jestli se lze na oficiálních místech dobrat nějakých stížností na výrobek, jeho výrobce, či distributora (dobrým místem, kde si můžete tyto informace ověřit, je právě portál VašeStížnosti.cz)
  • Informací, které vydává ČOI (pokud před něčím ČOI nevaruje, bývá to dobré znamení, také to ale může znamenat, že si u ní zatím nikdo nestěžoval)
  • Relevance uživatelských recenzí (recenze na webu výrobku nejsou často reálné, proto je vhodné číst i recenze srovnávačů zboží, diskuze a podobně)

 

 

Máte s doplňkem stravy ReduXin Forte nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Napsat komentář