Bellasin Balance 40+: Recenze

Ženy v životě procházejí mnoha náročnými fázemi, během kterých se musí vypořádat s rozkolísanými hormony. Ty neovlivňují jen jejich plodnost, ale dokonce i schopnost zhubnout, nebo přibírat. To nejčastěji pocítíme po čtyřicítce, kdy se začne pomalu hlásit o slovo obávaná menopauza. Aby u vás probíhala komfortně, možná byste měla zkusit Bellasin Balance 40+. Nebo radši ne?

Pokud jste žena a máte v plánu zhubnout, pak je téměř jisté, že do své snahy budete muset vložit mnohem více úsilí a odhodlání než kterýkoliv muž. Je to dáno nejen odlišnou stavbou těla, které nám nadělila příroda. Ta nás (oproti pánům) vybavila menším množstvím aktivní svalové hmoty, větším podílem tuku a měnícími se hladinami hormonů, které nás ovlivňují prakticky po celý náš život. (Nejen během menstruačního cyklu, ale i v období těhotenství a přechodu.) 

pexels pixabay 40751

Tyto rozdíly mezi pohlavími se dále prohlubují s věkem. Jakmile překročíme práh čtyřicátého roku života, pociťujeme únavu, návaly horka i větší sklon přibírat. A to i v případě, že stále vedeme aktivní styl života.

Aby pro vás nebyla pre-menopauza a menopauza trápením, v dnešním článku se budeme věnovat recenzi Bellasinu, který slibuje, že vám od všech těchto potíží snadno pomůže.

Bellasin 40+ na hubnutí

2fc01ce203251c761f725f8238213c88

Bellasin je potravinový doplněk pro ženy, který má za cíl udržet je co nejdéle aktivní a vitální. (V důsledku poklesu ženských hormonů se dámy po menopauze potýkají s větším rizikem vzniku civilizačních chorob.) 

Hodně uživatelek však na něj nedá dopustit i kvůli jeho účinkům na hubnutí. Vzhledem ke složkám v jeho složení potlačuje nezvladatelné chutě k jídlu, podporuje spalování tuku a zabraňuje jeho hromadění na problematických partiích. (Mezi ně tradičně patří břicho, pas, boky a hýždě.)

Užívání až po čtyřicítce?

I když je na přebalu Bellasinu uvedeno, že je určený pro ženy po čtyřicítce, rozhodně to neznamená, že by ho nemohly užívat i ženy, které jsou o nějaký ten rok mladší. (Stačí si přečíst Bellasin diskuze.) Tomu nahrává i jeho celkem dobrá dostupnost a relativně nízká cena, za kterou uživatelky obdrží balení na několik měsíců. (Příklad: Bellasin prodává Dr. Max za 899,-. V balení je 90 + 30 kapslí. Což znamená, že jde o dávku na 4 měsíce.) 

Složení

Nyní se podíváme na jeho složení. Mezi jeho hlavní účinné látky patří červený jetel, len setý, sója (fytoestrogeny), rozchodnice (adaptogeny), guarana, zelený čaj a L-karnitin. Dále obsahuje olivové listí, extrakt ze zázvoru, vápník a vitamín D3.

Účinky

pexels daria shevtsova 949069 scaled

I když složení Bellasinu vypadá opravdu hezky, na co přesně v ženském těle působí?

Mezi jeho klíčové účinky patří:

 • Zmírnění příznaků menopauzy
 • Spalování tuků
 • Ochrana vaječníků a prsou před oxidačním poškozením
 • Ochrana kostí (starší ženy jsou totiž náchylnější k osteoporóze)

Hodnocení uživatelek

Devizou Bellasinu je nízká cena a jeho dobrá dostupnost. Jak je to ale s jeho reálnými účinky? Opravdu je tak dobrý, jak se o něm povídá? Abychom to zjistili, podíváme se, co si o něm myslí ženy, které se mu rozhodly dát šanci.

Ty říkají, že:

 • Po něm pociťují menší hlad
 • Snižuje únavu
 • Nezpůsobuje nevolnost
 • Pomáhá snižovat váhu
 • Má hezké složení
 • Zmírňuje negativní vlivy přechodu
 • Zmírňuje návaly horka

Drtivá většina žen je s účinky Bellasinu spokojená. Řada z nich ho dokonce užívá dlouhodobě. Z názorů mnoha z nich navíc vyplývá, že ho považují za nejlepšího pomocníka pro ženy po čtyřicítce, který je na našem trhu k dostání.

2 komentáře u „Bellasin Balance 40+: Recenze“

Napsat komentář