Chia Shake [recenze]: Pomůže vám dostat kila dolů a osvobodit vás od diet?

Chia Shake je jednou z oblíbených značek, která se specializuje na zdravou a dietní výživu. Jedním z nejoblíbenějších produktů je Chia Shake Slim, ale vyzkoušet můžete i celou řadu dalších. Opravdu vám ale může něco podobného pomoci s hubnutím nadbytečných kil, nebo jde jen o šikovný marketing?

Ačkoliv byly hubnoucí programy se zdravou výživou populární i ke konci minulého století, jejich opravdový boom přišel až v posledních několika dekádách. Od té doby můžeme zkoušet proteinové kaše, nápoje na hubnutí a další výrobky od širokého spektra značek, které se orientují na zdravý životní styl.

Jednou z těch, o kterých je hodně slyšet, je značka Chia Shake, která vám nabízí široké spektrum způsobů, jak můžete ozvláštnit svou stávající dietu.

Co ale můžete od těchto výrobků očekávat? Opravdu po nich můžete zhubnout?

O Chia Shake

chia shake logo

Chia Shake je společnost, která se specializuje na keto dietu, koktejly a smoothies. Jak jistě víte, keto dieta je v posledních letech hodně oblíbená, protože při zvýšeném příjmu bílkovin nepřijdete o pracně vybudovanou svalovou hmotu, nemusíte se bát hladu a navíc můžete zhubnout (skoro) bez výčitek.

Jelikož je ale příprava pořádného fláku masa někdy časově dost náročná, proteinové výrobky, které často stačí smíchat s mlékem nebo vodou, představují dobrou alternativu pro dny, kdy jste si zapomněli udělat svačinu do práce, nebo jste ráno zaspali a nemáte chuť řešit zdlouhavou přípravu snídaně.

Nákup na Chia Shake by vám měl kromě toho vyhovovat proto, že:

  • Jde o obchod ověřený zákazníky
  • Prodává výrobky bez přidaného cukru
  • Používá především přírodní suroviny
  • Jsou výrobky obohaceny o vitamíny a další pro tělo důležité látky

Diet Shake

Jelikož o proteinové dietě toho víte jistě hodně, podíváme se na něco, čemu se říká Diet Shake. Ve své podstatě jde o dietní koktejl, kterým můžete (podle velikosti balení a balíčku) nahradit několik jídel. (Konkrétně 10-75.)

Koktejly jsou dostupné v několika příchutích. Jmenovat bychom mohli například kokos a ananas, borůvku s vanilkou, slaný karamel a podobně.

V těchto koktejlech najdeme MCT olej, který by měl okamžitě spustit ketózu. (Do které se chcete při keto dietě dostat.) Protein je dále doplněn o nenasycené mastné kyseliny omega-3, které jsou důležité pro normální stav mozku, zraku a srdce. Dále je v něm vápník, hořčík, železo, zinek, jód, draslík a selen. Jedná se tedy o štědrou porci živin, které vaše tělo využije jak po náročném tréninku, tak i v průběhu normálního pracovního nebo školního dne.

6a656924d2451d8d02e8871095cc26a8

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co na Chia Shake a jeho výrobky říkají lidé, kteří se je rozhodli vyzkoušet. Byli spokojení?

Uživatelé, kteří do této značky vložili svou důvěru, o ní nejčastěji říkají, že:

  • Jim všechny výrobky chutnají
  • Jim vyhovuje rychlé dodání
  • Jsou moc spokojení
  • Neobjevili žádná negativa
  • Jim nevyhovuje vyšší cena výrobků
  • Se jim nápoje zdají být hodně slazené

Mnoho lidí bere Chia Shake jako spolehlivého partnera pro hubnutí a na e-shopu nakupují pravidelně. Myslete ale na to, že nejlepších výsledků docílíte, když se budete držet zásad keto diety. (Případně zkuste jiný typ stravování, ale myslete na to, že váš jídelníček by měl být především zdravý.)

V neposlední řadě se také nespoléhejte na to, že při používání Chia Shake se můžete válet doma na gauči. Pro hubnutí je důležitý kalorický deficit, kterého dosáhnete pravidelnou pohybovou aktivitou. Pro začátek můžete zkusit chodit pěšky do práce, do školy nebo do obchodu, ve kterém čas od času nakupujete. Také vám určitě neuškodí nějaký druh sportu, kterému se budete důsledně věnovat.

Také nezapomínejte na to, že se vám nepodaří zhubnout, pokud nebudete pořádně spát a budete ve stresu. (Tělo vás totiž dovede motivovat k emočnímu přejídání a k tomu, abyste chybějící energii čerpali z nezdravých potravin, kterým navíc nebudete moci při spánkové deprivaci odolat.)

 

 

Máte s Chia Shake nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář