Dr. Popov bylinné kapky [recenze]: Odvodní vážně vaše tělo?

Pokud se soustředíte na redukci tělesné hmotnosti, možná jste si všimli, že mezi dvěma měřeními můžete přibrat velké množství váhy. Dost možná to nemusí být tuk, ale zadržovaná voda. Jedním ze způsobů, jak ji můžete dostat ven, je používání doplňků stravy na odvodnění, mezi které patří i bylinné kapky od Dr. Popov. 

I když se to nezdá, v některé dny můžeme mít v organismu více vody než obvykle. Kromě toho, že to může způsobit těsnost kalhot, může to dost zásadně zamávat i s naším sebevědomím, protože se můžeme vyděsit, že ta dvě kila jsme dokázali nabrat v rozmezí dvou dní.

U žen je situace se zadržováním vody o něco horší, protože její množství často závisí na tom, v jaké fázi menstruačního cyklu právě jsou. Zavodnění může podporovat i nesprávně zvolená skladba potravin.

Jaké jsou zkušenosti s doplňkem stravy Dr. Popov Kapky bylinné Odvodnění?

O Dr. Popov

67479805 1483767301748188 8394443322956972032 n scaled

Dr. Popov je oblíbená značka mastí a doplňků stravy, která se orientuje na široké spektrum potíží. I přes trochu exotický název jde o tradičního českého výrobce. Dr. Popov navíc není smyšlená postava. Předlohou pro značku byl RNDr. Pavel Popov, kterého zajímaly bylinky už od dětství.

Pokud tedy máte zájem o výrobky od zavedené české značky, které jsou na přírodní bázi, věříme, že sortiment Dr. Popov vás pozitivně překvapí.

Bylinné kapky Odvodnění

Bylinné kapky Odvodnění jsou doplněk stravy, který obsahuje komplex několika bylin, jež se tradičně spojují s odvodněním organismu.

Ve složení najdeme:

 • List pampelišky
 • Nať tužebníku
 • Nať svízele
 • Nať vřesu
 • Nať jalovce
 • List gotu kola
 • Květ růžového ibišku

Kapky tradičně obsahují ještě vodu a líh.

Tento doplněk stravy mohou užívat lidé, kteří mají zájem o odvodnění organismu. Jeho užívání může omezit i nepříjemný pocit těžkých nohou, což může být znak únavy, ale i počínajících problémů s křečovými žilami.

a7bac4afc814576829e750eae944e92e

Jak se používají?

Kapky Odvodnění se používají několikrát denně. V ideálním případě si v průběhu dne dejte 3 x 20 kapek. Pokud vám tinktura nechutná, můžete je dát i do nápoje.

Kde se dají sehnat?

Bylinné kapky Odvodnění od Dr. Popov seženete v obchodech se zdravou výživou, v lékárnách a na oficiálních stránkách značky. Cena za jedno balení, ve kterém je 50 ml tinktury, zaplatíte kolem 110,-.

Zkušenosti zákazníků

pexels markus spiske 2847908 scaled

Kapky Dr. Popov Odvodnění mají na srovnávačích zboží vysoké hodnocení. I tak se na ně ale podíváme trochu detailněji a zjistíme, co konkrétně o nich lidé říkají.

Lidé, kteří se rozhodli tyto kapky vyzkoušet o nich nejčastěji říkají, že:

 • Mají menší otoky
 • Na ně tyto kapky fungují
 • Mají rychlý nástup účinků
 • Se snadno používají

Drtivá většina uživatelů byla s těmito kapkami spokojená, stejně jako s ostatními doplňky stravy a přípravky od této české značky.

Samozřejmě, používání těchto kapek můžete podpořit ještě zdravějším životním stylem, v jehož průběhu budete méně sladit a solit. Pak by měly být výsledky ještě o poznání lepší.

Vzhledem ke všem pozitivům bychom se určitě nebáli tento doplněk stravy při potížích se zavodněním organismu vyzkoušet.

 

 

Také máte s bylinnými kapkami Odvodnění od Dr. Popov dobrou zkušenost?

Napsat komentář