Recenze na WOW TEA: Je pravda, že zázračně zhubnete?

Čas od času se z hlubin internetu vyloupne učiněný zázrak. Kdo by nechtěl během pár dnů zhubnout několik kilogramů, mít ploché břicho a cítit se dobře? A ještě třeba, pokud lze většiny z toho dosáhnout popíjením čaje, který stačí uvařit do hrníčku nebo konvice? Opravdu ale může čaj na hubnutí fungovat tak, jak se to inzeruje na webu?

Snad až na výjimky potvrzující pravidlo nehubne nikdo rád. Je to totiž zdlouhavá a náročná práce, která navíc nepřináší okamžité výsledky. Také navíc hrozí návrat do již zajetých , a tím pádem pohodlných, kolejí.

Pak je tedy jednoduché sklouznout k představě, že existují instantní řešení, která nám umožní rychlého dosažení výsledků téměř bez práce. K takovým kouzelným výrobkům podle všeho patří i WOW tea. Čaje jsou rozdělené podle účinku, takže zatímco některé se doporučují na detox, další mají víc podporovat hubnutí.

Opravdu to ale může fungovat?

Co je WOW tea?

co je wow tea

WOW tea je značka čajů, které mají působit na úrovni detoxikace, hubnutí či wellness. Také vidíme, že nově má být dostupný i doplněk stravy s kolagenem. Zajímavostí je, že když vstupujeme na EU stránku značky, texty nám to nabízí ve zvláštní změti češtiny a slovenštiny.

V sekci o firmě, do které se lze dostat ze zápatí stránky, které je úplně dole, se můžeme taky dočíst, že všechny výrobky pochází z bulharské Sofie.

Jen kousek pod výčtem nejrůznějších výhod a toho, jak jde o úspěšnou značku, pak můžeme vidět upozornění, že výsledky se mohou člověk od člověka lišit. To je na jednu stranu dobře, protože to tak opravdu je. Na druhou to však poněkud podkopává představu o zázraku, kterou může mnoho lidí mít.

co je wow tea

Co je v nabídce?

Tea Slim Fit

Asi nejznámějším výrobkem ze všech je Tea Slim Fit, což má být čaj na hubnutí.  Podle uvedených informací má zrychlovat látkovou výměnu, zvyšovat spalování tuků, snižovat chuť k jídlu a odstraňovat nafouknutí břicha.

Když se podíváme na jeho složení, najdeme v něm zelený čaj, goji, zázvor, stévii, skořici, pampelišku, yerba-maté, ibišek a pomeranč. Vzhledem k tomu, že už složení doplňků stravy na podporu hubnutí máme docela v malíku, můžeme konstatovat, že zelený čaj a skořice se do výrobků na podporu hubnutí přidávat sice mohou, ale ostatní ingredience spíš nasvědčují tomu, že čaj bude lepší spíše na chuť, než na spalování.

Čaj Detox

Druhým známým produktem je čaj Detox, který má dle svých slov eliminovat nadýmání břicha, má přispět k hloubkovému detoxu a má jít o antioxidační bombu.

Tento výrobek má pak obsahovat zelený čaj, guaranu, šípek, pu-erh, yerba-maté, rooibos, hloh, semínka fenyklu a hrách setý.

Opět nedokážeme úplně určit, nakolik je to, co tento čaj inzeruje, pravdivé. Na detoxikaci se běžně používá spíš takový ostropestřec mariánský nebo kopřiva.

čaj detox

Jaké jsou zkušenosti?

Na webu WOW tea se to samozřejmě hemží samými pozitivními recenzemi. Když se ale podíváme do internetových diskuzí, které nepodléhají moderováním ze strany značky, vidíme, že většina lidí je k těmto výrobkům spíš skeptická.

K recenzím na srovnávačích se tentokrát uchýlit bohužel nemůžeme, protože výrobky od této značky na nich nejsou vůbec vedené. To opět hodnotíme spíše jako mínus.

wow tea zkušenosti

Existují alternativy?

Samozřejmě, pití čaje může hrát roli při udržování pitného režimu během dne. Z této pozice tedy nemůžeme WOW tea zcela zavrhnout, protože pokud někomu tyto čaje i za jejich cenu (v řádu stovek korun) chutnají, nelze proti tomu nic namítat.

Na druhou stranu, nejspíš bychom nedoufali v to, že vám tyto čaje pomohou ztratit přebytečná kila za 21 dní. Výsledky může podpořit přibalený program s jídelníčkem a cvičením, ale ani tak nepůjde s velkou pravděpodobností o velký zázrak.

V případě, že uvažujete o nějaké dostupné alternativě, spíš vsaďte na doplňky stravy z kategorie spalovačů tuků, které se užívají krátce před pohybovou aktivitou, pro kterou vám mohou dodat chybějící energii. Také mohou podpořit metabolismus, takže cvičební plán může být o něco efektivnější. Nedávno jsme se tu bavili například o spalovači HarmoLine nebo o doplňku Garsin.

Jakou zkušenost máte s WOW tea výrobky vy?

Napsat komentář