W-loss kapky [recenze]: Máte skutečně šanci s nimi zhubnout?

Vzhledem k tomu, že se na tomto webu dlouhodobě zabýváme hubnutím a redukcí přebytečné hmotnosti, občas se dostaneme k recenzi nějakého doplňku stravy. A to zahrnuje i takové, které jsou na první pohled podezřelé. Proč si myslíme, že je lepší se nákupu W-loss kapek vyhnout?

U doplňků stravy na podporu hubnutí existuje velké riziko, že okouzleni vidinou bezpracné ztráty hmotnosti šlápneme vedle. A to nebezpečí je poměrně vysoké, protože právě tato oblast lidské existence vyloženě přitahuje podvodníky všeho druhu.

Zatímco ale na pochybné stránky s lámanou češtinou si už většina z nás dává celkem dobrý pozor, někteří vykukové zlepšili úroveň své hry a výrobky, které nám nabízí, mohou vypadat na první pohled legitimně a bezproblémově.

Proto se dnes podíváme, proč z našeho pohledu není až tak dobrým nápadem zkoušet W-loss kapky, které jsou k dostání v několika on-line tržištích.

Co jsou W-loss kapky?

W-loss kapky co to je

W-loss kapky jsou přírodním doplňkem stravy na podporu spalování tuku a hubnutí. Dle informací na jednom z internetových tržišť, kde se dá W-loss koupit, si můžeme přečíst, že užívání má přispět k pročištění střev a k podpoře pocitu plnosti.

Jaké má W-loss složení?

složení W-loss

Složení W-loss kapek je dle informací na internetu, které sbíráme z různých tržišť, na kterých je k dostání, těžko ověřitelné. Tím spíš, že vidíme, že v textu a ve složení se na různých místech objevují nekompletní informace o složkách. (Ve zkratce, někdy je v textu zmínka o něčem, co všude jinde chybí a podobně.)

Pravděpodobně se v něm nachází:

  • Ananas
  • Papája
  • Zelený čaj
  • Kumquat
  • Maracuja
  • Vitamín B6

Na tržišti Mall, které má W-loss v partnerském prodeji, však v textu vidíme i zmínku o mučence, která ale není v odrážkovém výčtu. Na Kaufland Marketplace zase mučenku ve výčtu vidíme, ale chybí tam vitamín B6. Na Allegro pak vidíme, že ve složení má být údajně i chrom, o kterém se ale nikde jinde nepíše. (Dáváme mu ale k dobru, že je tam ve složení i mučenka a vitamín B6.) Na jednom obrázku jsme pak také narazili na jód, který (jako již tradičně) nemůžeme nikde jinde najít.

složení W-loss kapky 2

složení w-loss kapky 3

Jaké má dávkování?

Tento doplněk stravy by se měl užívat po 20 kapkách smíchaných s vodou jednou až dvakrát za den. Doporučená délka užívání jsou 2 měsíce. Vždy by se měl tento produkt užít před jídlem.

Přečtěte si: Recenze přípravku Advance Garsin

Kolik to stojí?

W-loss kapky jsou poměrně drahé, stojí kolem 800-900,- za 30 ml. Jejich uživatelské recenze navíc nejsou příliš dobré.

Proč do toho nejít

W-loss kapky zkušenost

O vysoké ceně a o podivně nekompletním složení na několika webech jsme už mluvili. Co o svých zkušenostech ale říkají lidé, kteří se rozhodli vložit do tohoto výrobku svou důvěru? Zjevně nic moc, protože na Mall má 2,2 hvězdičky z 5, a to na základě 36 hodnocení. Někteří lidé říkají, že ani po měsíci užívání se nic nestalo. Další rovnou říkají, že nákup jsou zbytečně vyhozené peníze. Negativní zkušenost mají i zákazníci v hodnocení na Allegro. Pokud vám tedy můžeme něco poradit, raději si kupte ověřený doplněk stravy na spalování tuku, kterým může být například HarmoLine.

Jak poznat podvod?

V první řadě se vždy snažte hledat informace o výrobku u různých zdrojů. Také si čtěte uživatelské recenze na tržištích, v diskuzích a na dalších místech na internetu. V neposlední řadě se konkrétně u spalovačů tuků a doplňků stravy na hubnutí zamyslete nad tím, jaké je obvyklé složení (extrakt z pepře, pomerančovník, l-karnitin…) a zvažte, jak moc se formulace neznámého doplňku liší od běžného průměru. V neposlední řadě také sledujte ceny konkurenčních výrobků a to, zda produkt není na černé listině SÚKL, ČOI nebo časopisu dTest.

Shrnutí

  • Složení W-loss kapek: Obtížná ověřitelnost složení.; Potenciální složky zahrnují ananas, papáju, zelený čaj, kumquat, maracuju, vitamín B6.; Nejistota ohledně úplnosti informací o složení na různých místech.
  • Cena a uživatelské recenze: Cena kolem 800-900,- za 30 ml.; Negativní uživatelské recenze na webových stránkách s hodnocením 2,2 hvězdičky z 5.; Zkušenosti zákazníků zdůrazňují, že nákup = zbytečně vyhozené peníze.

Co si z toho vzít? Spíš nedoporučujeme zkoušet.

Napsat komentář