Lipoxal Radical: Recenze – skutečně spálíte nadbytečný tuk?

Ženy hubnou složitěji než muži. Nejen, že mají menší těla, která během stejné aktivity spálí méně kalorií. Ženské tělo obsahuje i vyšší procento tělesného tuku, než jaké má to mužské. Hodně velkou roli navíc hrají i hormony. Může s těmito problémy pomoci doplněk stravy Lipoxal Radical?

AKTUALIZACE: Doplněk stravy Lipoxal Radical již není v této chvíli dostupný. V současné době ho nahradil doplněk stravy Lipoxal UltraFit, na který jsme nedávno psali novou recenzi. Tento článek tu však ponecháme pro případ, že by se situace v budoucnosti změnila a Lipoxal Radical, tak, jak ho známe, byl opět uveden do prodeje. Také vám doporučíme přečíst si recenzi na doplněk stravy Harmoline a Kilostop Balance, které mohou představovat další dostupnou alternativu k tomuto produktu. Také si můžete přečíst souhrnný článek o prášcích na hubnutí, ve kterém se dozvíte dodatečné informace o tom, jak to funguje.

Ženy se musí při hubnutí pořádně zapotit, aby dosáhly obdobných výsledků, jako jejich mužští kolegové. (Obvykle se uvádí, že zatímco muž už má hotovo, žena je teprve v polovině cesty.) To působí na mnoho žen demotivačně.

Navíc, rozdílné rozložení tuku v ženské těle nahrává některým (nejen) estetickým problémům, mezi které patří třeba nevzhledná celulitida na stehnech. Proto trh zaplavily nejrůznější doplňky stravy na hubnutí, které slibují, že mohou proces hubnutí ženám trochu usnadnit. Mezi ně patří i doplněk stravy Lipoxal Radical.

Vyplatí se ho vyzkoušet?

Co je Lipoxal Radical

Lipoxal Radical: Recenze

Lipoxal Radical je doplněk stravy pro ženy, které chtějí podpořit své hubnutí. Obsahuje látky, které pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost. Při užívání by také mělo dojít k podpoře vitality a ke zvýšení hladiny energie. V neposlední řadě, užívání doplňku stravy Lipoxal Radical by mělo přispět k delšímu pocitu sytosti. Lipoxal Radical má navíc (ve srovnání s Lipoxal Effekt) vylepšené složení. 

Složení Lipoxal Radical

To, co má Lipoxal Radical ve složení hraje velkou roli v tom, jestli výrobce nabízí jen sliby, které nemůže splnit, nebo má něco, co vám může doopravdy pomoci. 

Lipoxal Radical spoléhá na:

 • Vinnou révu
 • Guaranu
 • Zelený čaj
 • Ženšen
 • Konjak

Ve složení také nalézáme L-karnitin a synefrin. 

Podle složení to vypadá, že Lipoxal Radical může fungovat. Je ale potřeba dodržovat několik bezpečnostních upozornění. V první řadě, guarana obsahuje kofein, což znamená, že u citlivějších jedinců může způsobovat úzkosti, bušení srdce nebo nespavost. Z toho důvodu by se neměl doplněk stravy Lipoxal Radical užívat před spaním. Také není vhodný pro děti, těhotné a pro kojící ženy.

Lipoxal Radical: Recenze

V neposlední řadě, nad rámec upozorňujeme na to, že tento výrobek by nemusel vyhovovat ženám, které mají potíže s krevním tlakem a se srdcem. Ty by se měly o užívání doplňku stravy Lipoxal Radical nejprve poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování

Lipoxal Radical se užívá každý den. Třikrát denně se užívají 1-2 tablety, které by se měly zapít 1-2 sklenicemi vody. Nezapomínejte na to, že tablety by se měly užívat před jídlem.

Zkušenosti uživatelek

To, co dovede rozhodnout o tom, jestli danou věc vyzkoušíte, či nikoliv, bývají zkušenosti uživatelů. Proto jsme se jako obvykle podívali na to, co říkají uživatelky ve svých recenzích.

Ženy, které mají s doplňkem Lipoxal Radical zkušenost, říkají, že:

 • Nezaznamenaly žádnou radikální změnu
 • Produkt nemá účinky, které slibuje
 • Se s Lipoxalem snaží držet váhu, ale bohužel nehubnou
 • Zaznamenaly menší chuť k jídlu, ale na váze se to nijak neodrazilo
 • Už by si tento doplněk stravy nekoupily
 • Se tablety špatně polykají
 • Mají více energie
 • Se s ním hubne spíše pomalu

Lipoxal Radikal: Recenze

I když jsme se dívali na recenze zákaznic na několika srovnávacích portálech, kde se lze dělit o svou uživatelskou zkušenost, Lipoxal Radical neměl příliš vysoké hodnocení. Obvykle se pohybovalo okolo 3 hvězd z 5

Uživatelky jsou navíc k užívání doplňku Lipoxal Radical celkem kritické. Některé ženy s ním opravdu zhubly, ale v záplavě zkušeností, že tento doplněk stravy ničemu nepomohl, jich byla spíš menšina. 

Máte s doplňkem stravy Lipoxal Radical nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář