Diterpex Rapid: Recenze

Ať už chcete zhubnout spoustu kilo, nebo jen vyladit stávající formu, v obou případech se to neobejde bez zbožného hypnotizování ručičky na váze, nebo krejčovského metru ve vaší ruce. Mohl by vám s redukcí pomoci Diterpex Rapid?

Hubnutí, a především to zdravé, je občas celkem alchymie. Kromě energetického příjmu z jídla je nutné myslet na pohyb a na další faktory, které mohou být proměnné v čase. Jde například o pracovní zátěž, nebo o to, kolik je vám let. Ztrátu hmotnosti může ovlivnit i nemoc, která může způsobit změnu stravovacích návyků. (Dobrým příkladem toho, o čem mluvíme je třeba článek o Bezezbytkové dietě, o které jsme tu psali nedávno.)

Přečtěte si: HarmoLine recenze

Ani když vše děláte úplně správně však neznamená, že se doberete své vysněné mety. Nezapomínejte na to, že jak hubnete, je stále těžší a těžší tělo přimět, aby se pustilo zbytku tuku, o který chcete snížit svoji hmotnost. A můžete cvičit a upravovat svůj jídelníček jak chcete. Právě v takové chvíli mnozí sahají po prášcích na hubnutí, které jim mohou jejich cestu ulehčit.

Mohlo by být pro vás řešením užívání doplňku stravy Diterpex Rapid?

Diterpex Rapid na hubnutí

a4954ef96218f7618ca670b863ca7423

Diterpex Rapid je volně prodejný doplněk stravy od společnosti NutriCzech NUTRACEUTICALS, který přispívá ke kontrole hmotnosti. Oproti spoustě jiných preparátů, které jsou aktuálně na trhu, se dá bez problému zakoupit i v lékárnách. Což významně zvyšuje jeho důvěryhodnost. Zajímavé je na něm to, že je cíleně určen pro lidi, kteří mají BMI 25 a výš.

Doporučujeme: Lipoxal recenze

Složení

Oproti mnoha jiným doplňkům stravy na hubnutí se na první pohled dost zásadně odlišuje i jeho složení. Mezi jeho hlavními složkami najdeme extrakt z kořene Coleus Forskohlii (africká kopřiva), extrakt z Garcinia cambogia (garcinie kambodžská), kofein a extrakt z černého pepře

Ovšem, je potřeba brát v úvahu, že ne všechny z těchto složek může bezpečně používat každý. Diterpex Rapid není vhodný pro lidi, kteří berou léky na ředění krve a léky na snížení krevního tlaku. (V tom případě ho užívat lze, ale jen po konzultaci s ošetřujícím lékařem, který zná vaši diagnózu a zdravotní stav.) Diterpex Rapid neudělá dobře ani lidem, kteří jsou alergičtí na některou z látek. Jasnou stopku mají i děti, těhotné ženy a kojící. 

Jak tedy vidíte, před zahájením užívání je důležité mít jasno v mnoha otázkách.

Účinky

pexels iina luoto 1211887 scaled

Přečtěte si: Co říkáme na Kilostop Balance?

Nyní přichází otázka, co přesně vám může užívání doplňku stravy Diterpex Rapid nabídnout.

Výrobce uvádí, že dovede:

 • Lépe kontrolovat tělesnou hmotnost
 • Potlačit chuť k jídlu
 • Zvýšit čilost
 • Zlepšit vytrvalostní výkon

Ve své podstatě byste tedy měli mít menší puzení k tomu nekontrolovatelně jíst a zároveň byste měli mít více energie ke cvičení, nebo k jiné fyzické aktivitě, která je nezbytná pro spalování tuku.

Cena a doporučené dávkování

Diterpex obsahuje 30 tobolek. Vzhledem k tomu, že doporučené denní dávkování je 2 x 1 tobolka, znamená to, že vám jedno balení nevydrží ani na měsíc užívání. První tobolka by se měla brát na lačný žaludek, cca 30 minut před plánovanou snídaní. U druhé tobolky by měl být časový rozestup alespoň 8 hodin. Nejlépe byste ji ale měli užít na lačný žaludek cca 30 minut před sportovní aktivitou. V obou případech tento přípravek zapijte dostatečným množstvím vody.

Cena za jedno balení tohoto přípravku se pohybuje kolem 342,-. Na první pohled se může jevit příznivě, když si ale spočítáte, že v průběhu měsíce budete potřebovat minimálně dvě balení, najednou se dostáváme k částce kolem 700,-. Je tedy otázkou, zda není lepší investovat do přípravku na podporu hubnutí, který vám vydrží minimálně na 30 dní a jeho cena bude o něco levnější.

Hodnocení uživatelů

pexels ivan samkov 4162444 scaled

 

To, zda se vyplatí do Diterpexu investovat nám prozradí zkušenosti zákazníků, kteří se do něj rozhodli vložit své finance a důvěru. Podle mnohých lidí, kteří se rozhodli mu dát šanci, nemá Diterpex žádné nežádoucí vedlejší účinky. Senzitivnější jedinci však poukázali na pár nežádoucích účinků, které přechodně snížily jejich celkovou pohodu.

Lidé, kteří ho zkusili o něm říkají, že:

 • Pozorují pozvolnou ztrátu váhy
 • Na sobě vidí první účinky
 • Pociťují menší chuť k jídlu
 • Na ně i přes lehké cvičení a dietu nezabral
 • Pociťují větší množství energie
 • Je občas trápí horší usínání
 • Je po něm bolel žaludek
diterpex zkusenosti
Recenze Diterpex Rapid na Heureka.cz

Lidé mají s doplňkem stravy Diterpex Rapid spíše pozitivní zkušenost, i když někteří uvádějí, že hubnuli dost pomalu. Někteří lidé pak na sobě neviděli vůbec žádnou změnu, nebo je trápily problémy s usínáním a bolestmi žaludku. 

Z našeho úhlu pohledu není chyba tento produkt vyzkoušet, ale je třeba si všímat, zda na něj nebudete mít trochu vyšší citlivost, která by vám mohla způsobovat potíže. Jelikož ale na trhu najdete srovnatelně kvalitní, ne-li lepší doplňky stravy na podporu hubnutí, z nichž o mnohých už jsme v minulosti psali, neměl by pro vás být problém nalézt odpovídající náhradu.

 

 

Máte s Diterpex Rapid nějakou osobní zkušenost? 

Napsat komentář