Reduxil Duo [recenze]: Pomohl podle zkušeností zhubnout?

Pokud potřebujete zhubnout, ale pořád se vám to nějak nedaří, je docela pravděpodobné, že budete zvažovat nákup doplňku stravy na podporu hubnutí. Jedním z nich je Reduxil Duo, který seženete v každé lepší lékárně. Má ale smysl do něj investovat?

reduxil duo recenze

Zatímco některé doplňky stravy na podporu spalování tuků celkem dobře fungují (například ty, které podporují sportovní výkon, který je díky nim efektivnější), pak existuje moře takových, které z vás vytáhnou peníze, ale výsledek nikde.

Asi nemusíme říkat, že zrovna takové přípravky jsou u uživatelů dost populární, protože skoro každý chce zhubnout bez práce a bez cílené změny životního stylu.

Nakupujte bezpečně: Reduxil Duo nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Reduxil Duo na Prozravi.cz

Do které z těchto kategorií patří doplněk stravy Reduxil Duo?

Co je Reduxil Duo?

✅ Reduxil Duo je  doplněk stravy na podporu kontroly normální tělesné hmotnosti, který se dá sehnat v lékárnách a na jejich webových stránkách.  Také by měl podporovat vylučování přebytečné vody z organismu, měl by podporovat normální trávení a měl by přispívat k normálnímu energetickému metabolismu.

Tip redakce – Reduxil Duoreduxil recenze

? Doplněk stravy na hubnutí

✅ přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
✅ kombinace 6 rostlinných látek
✅ kombinace ranních a nočních tobolek

Složení Reduxil Duo

I když to zní na první dobrou docela dobře, je důležité se zajímat o složení, které může napovědět, zda může některé z těchto benefitů ✅ Reduxil Duo skutečně splnit.

V každé tobolce objevíme:

 • Vinnou révu
 • Kopřivu dvoudomou
 • Kaštan
 • Fenykl
 • Železo
 • Extrakt ze zelené kávy

Musíme konstatovat, že složení tohoto doplňku stravy vypadá poměrně dobře. Jak jistě víte, kopřiva se často používá na odvodnění a na podporu normálního stavu močových cest. (Také se o ní říká, že při vnitřním užívání dovede pročistit krev.) Fenykl zase přispívá k normálnímu trávení a k omezení plynatosti. Železo zabraňuje únavě kvůli tomu, že pomáhá předcházet chudokrevnosti, která bývá tohoto stavu příčinou. Zelená káva zase obsahuje kofein, který podporuje úroveň energie a může trochu nakopnout spalování.

de045fbd212ad7a8d5e9c6d8aa723a6b mm2000x2000

Dávkování

✅ Reduxil Duo se vždy užívá 30-60 minut před jídlem. Také dávejte pozor na to, že balení obsahuje dva druhy tobolek. (Reduxil M se užívá ráno a Reduxil E večer.) V ideálním případě se bere vždy 1 tableta, maximum jsou však 2 tobolky od každé. Toto doporučené dávkování by se nemělo překročit.

Cena

Vzhledem k tomu, že v průběhu dne musíte užít minimálně dvě tablety, znamená to, že nejde o nejlevnější přípravek na trhu. Proč? Protože balení obsahuje dohromady 60 tobolek. Nové balení si tedy budete kupovat každou chvíli. (Nemluvě o tom, pokud se rozhodnete užívat hned 4 tobolky za den.)

Zkušenosti zákazníků

pexels shvets production 6975471

I když ✅ Reduxil Duo vypadá na první dobrou opravdu dobře, celkové hodnocení na srovnávačích zboží zas tak pozitivní překvapivě není. Například na Zboží.cz má jen 2,5 hvězdičky z 5. S tím koresponduje spokojenost 53 % na srovnávači Heuréka. Proto se podíváme, co přesně uživatelům při jeho vyzkoušení vadilo.

Lidé, kteří mají s tímto doplňkem stravy osobní zkušenost nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
 • Se snadno užívá
 • Jim pomohl podpořit rychlost metabolismu

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ně neměl žádný účinek
 • Jim nepomohl s hubnutím ani při odlehčení jídelníčku
 • S ním dokonce přibrali
[/su_box

Zkušenosti z internetu

reduxil duo zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
reduxil duo diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
reduxil duo hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz

Drtivá většina uživatelů uvádí, že se pokusili při užívání doplňku stravy ✅ Reduxil Duo upravit jídelníček, ale i tak na ně neměly tyto dvě změny žádný vliv. Jedna uživatelka dokonce zmínila, že při všech změnách v průběhu užívání přibrala 1 kg.

Někteří lidé na sobě vidí nějaké pozitivní účinky, pár jich dokonce uvedlo, že po zhubnutí nezaznamenali jojo efekt, který se může u podobných hubnoucích programů objevit, těchto lidí (kteří byli se vším naprosto spokojení) však bylo minimum. Z toho důvodu si nejsme jistí, jestli má smysl vkládat do tohoto doplňku stravy nějakou důvěru.

Alternativy Reduxil Duo

Chcete si doplněk stravy Reduxil Duo porovnat s dalšími přípravky na hubnutí? Napsali jsme pro vás další recenze, aby byl váš výběr snazší. Doplňky stravy HarmoLine, KILOSTOP BALANCE, Lipoxal UltraFit nebo Forfemina na odvodnění.

 

 

Máte s užíváním doplňku stravy Reduxil Duo nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář